Yükleniyor...
0212 516 7067 info@berhelturizm.com

Velingrad Termal SPA TURU

Balkanlar'ın SPA Başkenti (0)
kişi başı 179.00
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu
Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu Velingrad Termal SPA Turu

 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemeği
 • Alışveriş Mekanları
 • Akşam Yemeği
 • Yolculuk İkramları
 • Türkçe Rehber
TUR FİYAT DETAYLARI
Tek Kişilik Oda : 199.00 (Kişi Başı)
Çift Kişilik Oda : 179.00 (Kişi Başı)
Çocuk Fiyatı : 50.00 (Kişi Başı) 0-2 yaş için geçerlidir.
Tek kişilik oda isteğinizi tarafımıza mutlaka iletmeniz gerekmektedir. Online sistemimiz sadece standart çift kişilik odalar üzerinden çalışmaktadır. Tek kişilik oda istekleri 0212 516 7067 numaralı destek hattımıza bildirilmesi gerekmektedir.

 

Velingrad – Balkanlar’ın SPA başkenti

 

Bu gezimizde sizleri Bulgaristan’ın ve Balkanların SPA Başkenti olarak adlandırılan Velingrad kasabası ile tanıştırıyoruz . Lüx otobüsümüzle, ikramlar eşliğinde eğlenceli ve unutamayacağınız bir tur yaşatıyoruz.

Velingrad’ın doğal kaynak sularında ve SPA merkezlerinde stres atmak istermisiniz?

Eğer cevabınız evet ise Velingrad Turumuzu online olarak rezerve edebilirsiniz.

Kendinize ve sevdiklerinize bir sürpriz yapmak isterseniz Velingrad Turumuz tam size göre.

5 Gün 4 Gece sürecek olan Velingrad turunda doyasıya doğal kaynak sularda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Sofya ve Plovdiv panoramik şehir turlarına da katılabilirsiniz. 

Yukarıda saydıklarımızı harfiyen yerine getirerek sizlere eşsiz bir Velingrad turu deneyimi yaşatıyoruz. Velingrad turumuzda sizlere eşlik edecek olan tecrübeli tur rehberimiz ve otobüs şoförümüz sizlerin hizmetinde olacaktır.

Velingrad turuna katılarak sizde eşsiz bir tatil fırsatını hemen yakalayın.

 

Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler
 • Velingrad (Kaplıcalar ve SPA Merkezi)
 • Plovdiv (Amfitiyatro, Eski Şehir, Batenberg Cad.)
 • Sofya (St.Al.Nevski katedrali, Rotanda kilisesi, Ordu evi)
Mutlaka Deneyin
 • Bulgar Rakısı ve Şarapları
 • Ovcarska ve Şopska Salataları
 • Meshena Skara
 

 

Lütfen Dikkat! Gezimiz minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acentemiz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır. Konu hakkında detaylı bilgi için buradaki Genel Şartlar sayfamızı okuyabilirsiniz.

 •  

  Çarşamba Buluşma Yerleri

   

  • Saat 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
  • Saat 21.30 Beşiktaş Yıldız Camii önü
  • Saat 22.00 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi önü
  • Saat 22:30 Beylikdüzü Marmara Park AVM durağı
 •  

  Berhel ile Velingrad Termal turumuz başlıyor.

  Yolcularımızı aldıktan sonra Velingrad yolculuğumuz başlıyor.

  Araç içi ikramlarımız eşliğinde Çorlu, Edirne üzerinden Kapıkule sınır kapısına varış. Rehberimizin eşliğinde Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayıp Haskovo, Plovdiv üzerinden Velingrad’a hareket ediyoruz.Tahmini yolculuk süresi normal hava şartları ve gümrük geçiş süreleri dâhilinde 8-10 saat sürmektedir.

 •  

  Perşembe 

  Sabah saatlerinde Balkanlar’ın SPA başkenti olarak adlandırılan Velingrad’a ulaşıyoruz. Kahvaltımızı ekstra ücret ödeyerek aldıktan sonra otelimize yerleşiyoruz ve misafirlerimiz ile birlikte gün boyu şifalı doğal kaynak sularda dinleniyoruz ve tesisimizin diğer wellness, SPA hizmetlerinden maksimum yararlanıyoruz.

  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • ---

   

  3.Gün Cuma 

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası gün boyu şifalı doğal kaynak sularda dinleniyoruz ve tesisimizin diğer wellness, SPA hizmetlerinden maksimum yararlanmaya devam ediyoruz.

  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 •  

  Cumartesi Sofya Gezisi

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sofya turumuza katılabilirler. (40 EUR) Sofya Bulgaristan’ın başkenti ve yaklaşık 1.3 milyon nüfusu ile en büyük şehridir. Turumuzda  St.Nedelya kilisesi, Rotanda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali ve Ulusal Kültür Sarayı görülecek bazı yerler arasındadır. Ayrıca Ulu Önderimiz Atatürk'ün Yeniçeri Elbisesi ile katılmış olduğu ünlü balonun yapıldığı Ordu evini de görüyoruz. Şehir merkezinde doyasıya alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman tanıyoruz. Tur sonrası Velingrad’a geri dönüyoruz ve kaplıcaların tadını çıkarmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. 

  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • ---

   

  5.Gün Pazar Eve Dönüyoruz

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası saat 11:30‘a kadar serbest zaman. Saat 12:00’da odalarımızı boşalttıktan sonra hareket ediyor ve Plovdiv turumuza başlıyoruz. (25 EUR) 

 •  

  Plovdiv Gezisi

  Bulgaristan'ın ikinci büyük şehri olan Plovdiv uzun geçmişinde İslam-Türk kültürüne büyük hizmetler sunmuş ve Osmanlı Devletinin Balkanlarda önem verdiği, günümüzde modern ve eski çağların mimarisini birleştiren bir şehirdir.Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, koruma altındaki eski şehri, Antik Amfitiyatro’yu ve ünlü Nöbet Tepe’yi görme olanağımız olacaktır.  Osmanlı döneminden kalmış olan Filibe’nin en güzel lokantalarından birinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Turumuza ünlü Batenberg Caddesinde gezerek devam ediyor ve açık hava resim sergisinde bulunan tablolardan alışveriş için serbest zaman. 

 •  

  İstanbul

  Plovdiv gezimizden sonra Istanbul yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 4-5 saatlik yolculuk sonrası Kapıkule Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Misafirlerimizi almış olduğumuz noktalarda bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

  Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.


Bu tur etkinliğimize henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun!

SOFYA TURU – 40 EUR
PLOVDİV TURU – 30 EUR